Akın Çorap Giresunspor, Grandmedical Manisaspor maçının ardından

Lig’in 9. haftasında Akın Çorap Giresunspor sahasında konuk ettiği Grandmedical Manisaspor’a 1-0 mağlup olarak ligdeki ilk yenilgisini aldı.

Maçın ardından her iki takımın teknik direktörü de düzenlenen basın toplantısında 90 dakikayı değerlendirdi.

İleri uçta ciddi sıkıntılar yaşadıklarını belirten A.Ç Giresunspor Teknik Direktörü Metin Diyadin, “Özellikle hücum anlamında sayı üretmekte ciddi sıkıntımız var. Yani beklentimiz olan oyuncularda özellikle ciddi sıkıntı yaşadık. Bu olduğu sürece zaten skor anlamında da sıkıntı olur. Maalesef maçların sonucunda 5 haftadır tek gollü gidiyor. Bizim sayı üretmek için hücum anlamında sıkıntımız var. Ligin başındaki üretmemizdeki sebep oyuncuların performansı artı önde oynama, coşku, istek… Hep beraber bunu başarmıştık. Biraz düştüğü anda böyle bir sıkıntı çıkabiliyor” dedi.

Bir basın mensubunun ‘İstifa düşünüyor musunuz?’ sorusuna ise Diyadin, “Benim adıma hiç problem yok. Bir mağlubiyette bu böyleyse benim adıma hiçbir sıkıntı yok” ifadelerini kullandı.

Grandmedical Manisaspor cephesi

Maçta saha kenarında olan Grandmedical Manisaspor Teknik Direktörü Fatih Tekke’nin yerine basın toplantısına yardımcı antrenör Hamit Cihan katıldı.

“Kazanmak için çıkmış olduğumuz bir müsabakaydı” diyen Cihan, “Şöyle ki sıralamadaki yerimiz bakımından 3 puana çok ihtiyacımız vardı. Dolayısıyla hafta içinde bunun için program yapmıştık. Maçı kazandığımız için gerçekten sevinçliyiz. Zaman zaman topu ve alanı rakibe bırakmamıza rağmen kaleyi koruduğumuzu düşüyoruz. Bu şekilde de sonucu 1 gol ve 3 puanla tamamlamış olduk” dedi.

Bir önceki yazımız olan “7. Karadeniz Uluslararası Sempozyumu" Giresun’da başladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir