ALJ Finans, otomotiv finansmanında dönüşüm ile dijital sahnede

Konuşmasında, finansman sektöründeki dijital değişimin, finansman şirketlerinin satış noktasında sunduğu uçtan uca kredi hizmeti sayesinde başladığını ve tüketicilerin kullandığı mobil aplikasyonlar ile devam ettiğini anlatan Günhan, önümüzdeki dönemde, finansman şirketleri, bankalar, sigorta şirketleri ve finteklerin oluşturacağı işbirliği ve sinerji sayesinde, tüketicilerin bütçelerini ve yatırımlarını tek bir ortamda yönetebilmelerine yönelik sunulacak girişimlerin, dijital dönüşüm açısından önemli bir adım olacağını açıkladı.

Uzman ve deneyimli kadrosu aracılığı ile otomotiv kredisi hizmeti sunan bir finansman şirketi olan ALJ Finans’ı konferansda ağırlamaktan gurur duyduklarını belirten Asseco SEE Ülke Müdürü Hatice Ayas, Değerli iş ortağımız ALJ Finans ile olan işbirliğimiz, kendi bünyemizde geliştirdiğimiz tüketici finansmanı yazılım çözümü FinanceFlex ile başladı. Otomotiv kredisinde uzman olan ALJ Finans’ın finansal süreçleri için hızlı, kaliteli ve güvenilir bir altyapı sunuyoruz dedi. 

Bir önceki yazımız olan Sanayide dönüşüm başlıyor başlıklı makalemizde Başlıyor, Dönüşüm ve haber hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir