Başkan Erener, esnaflara saat hediye etti

Giresun’un Görele ilçesi Belediye Başkanı Tolga Erener, ilçede faaliyet gösteren esnafları işyerlerinde ziyaret ederek, esnaflara üzerinde ilçenin fotoğraflarının bulunduğu saat hediye etti.
Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, vatandaşları ve esnafları ziyaret ederek sorunları yerinde dinlemeye devam ediyor. Belediye Başkan Yardımcısı Halil Ekiz, Başkan Danışmanı Erkan Öncü, Belediye Meclis üyelerinden Ömer Öztürk, Mustafa Çınar ve Nahide Yayla ile birlikte esnafları ziyaret eden Başkan Erener, üzerinde ilçenin fotoğraflarının bulunduğu saatleri esnaflara hediye ederek, 2017 yılının bol kazançlar getirmesi temennisinde bulundu.
Göreve geldikleri andan itibaren Görele’de değişimin yüzü olduklarını belirten Başkan Erener, “Üretmiş olduğumuz projeler ve göreve geldiğimiz daha ilk günden başlattığınız çalışmalarla ilçemizin çehresini değiştirmeye başladık. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Görele’yi daha yaşanabilir bir kent haline getirmeye çalışıyoruz. 2017 yılında da çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir. Hizmet yaparken, proje geliştirirken her zaman esnafımız ve vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret gösterdik. Rutin olarak esnaf ve vatandaşlarımıza yönelik ziyaretlerde bulunarak, talep ve sıkıntılarını dinledik. Bu esnaf ziyaretimizde ise onlara bir jest yaparak, içini şirin ilçemiz Görele’nin resimleriyle donattığımız bir saat hediye ettik” dedi.
Başkan Erener, esnaflara 2017 yılında bol kazançlar temennisinde bulunarak, “2017 yılının başta ülkemize ve tüm dünyaya barış, huzur ve mutluluk getirmesi temenni ediyorum. Bu vesile ile hizmet etmekten onur duyduğum esnaflarımızın, vatandaşlarımızın yeni yılını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım” ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan ‘Görele ve Yöresi Ağızları’ kitaplaştırıldı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir