Giresun Aksu Yarı Maratonu koşuldu

Uluslararası Giresun Aksu Festivali 3. Yarı Maratonu 1500 sporseverin katılımıyla bugün koşuldu.

Maratonun başlangıç startını veren Belediye Başkanı Kerim Aksu, katılımcılara ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti. Belediye Başkanı Kerim Aksu, yaptığı konuşmada, Türkiye’nin dört bir köşesinden Giresun’a gelen tüm yarışmacıları kutladığını belirterek “Aksu Festivali programı içinde yer alan Giresun Aksu Yarı Maratonu’na ilgi her geçen yıl artıyor. Maratonumuz her yıl daha da büyüyor. Tüm katılımcılara hoş geldiniz diyor, başılar diliyorum. Maraton kulübümüze ve bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu organizasyon Giresun’un tanıtımı için çok önemli” dedi.

Giresun Maraton Kulübü Başkanı Fatih Kitapçı, Giresun’dan, ülke genelinden ve yurt dışından toplam 1500 kişinin maratona katıldığını, 810 kayıt yapıldığını söyledi.

Giresun Aksu 3. Yarı Maratonu Belediye Başkanı Kerim Aksu’nun startı ile başladı. Belediye Başkanı Kerim Aksu, 10 bin metre 40-44 yaş bayanlar da dereceye giren sporculara madalya ve kupasını takdim etti.

Bir önceki yazımız olan Küçük kız daha önceden de saklambaç oynamak için çamaşır makinesine giriyormuş başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir