Giresunspor ile Eskişehirspor yenişemedi

Lig’in 24. haftasında Giresunspor sahasında Eskişehirspor ile 0-0 berabere kaldı. Maçın ardından teknik adamlar mücadeleyi değerlendirdi.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Denizli ise, “Giresunspor önemli ve yarış içerisinde olduğumuz ekiplerden birisiydi. Arada bir puan farkla klasmanda aşağı yukarı aynı yerleri paylaşıyoruz. En azından bu farkın açılmasına müsaade etmedik. Hedefe giderken bazı hesaplar vardır. O hesapların önemli bir kısmı eğer takımınız sizin düşündüğünüz çizgiye gelirse tutar. Eskişehir’in hesapları da tutacak. Önümüzdeki 10 hafta içerisinde şemsiye biraz terse çevrilecektir. Geldiğimiz günden bu yana oynadığımız 4 maçın üçünü ligin güçlü takımlarıyla dışarıda oynadık. Kaybetmemek bizim adımıza önemliydi. 4 haftadır 2 kayıp puanla devam ediyoruz. Bu ligin sizi hedefe götürecek puan ortalaması bellidir. Süper lig ile arasında 0,4 puan farkı vardır. Biz şu anda görüntü olarak bunun altındayız. Önümüzdeki 31 ve 32. haftalarda burasını yakalarız. Bundan hiç şüphem yok. Tablo önümüzde, benim adıma olumsuz düşünen kimse varsa düşünmesin. Tablo bizim için fevkalade iyidir. O hesaplar mutlaka tutacak ve biz düşündüğümüz yerde önümüzdeki yıl olacağız” ifadelerine yer verdi.

Bir önceki yazımız olan Yaklaşan baharla birlikte uzmanlar uyarıyor başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir