Görele Belediyesi’nden altyapı çalışması

Kumyalı mahallesinde devam eden altyapı çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Tolga Erener, ilçenin bütün mahallelerinde altyapı sorununu tamamen çözülmesi noktasında başlatılan çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Altyapı sorununun çözülmesinin su taşkınlarının önüne geçme noktasında önemli olduğunu ifade eden Başkan Erener “Özellikle bölgemizde etkili olan sağanak yağışlar nedeniyle zaman zaman bazı yerlerde sıkıntılar yaşıyoruz. Vatandaşın can ve mal güvenliğini tehdit eden bu problemlerin giderilmesi bizler için büyük öneme sahiptir. Bu mahallelerimizden bir tanesi de Kumyalı Mahallesi Ziya Okay sokaktı. Hayırlısıyla Kumyalı Mahallemizde yağmur suyu hattı çalışmalarına başladık. Alt yapı çalışmalarımızın akabinde üst yapı çalışmalarına başlayarak, Kumyalı Mahallemizin büyük bir sorununu daha gidermiş olacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan Giresun Belediye Başkanı Aksu basın mensupları ile bir araya geldi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir